Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Asiatischer Masken-Pelzclip,

Asiatischer Masken-Pelzclip, - Letní aukce

Hattie Carnegie, Metall, vergoldet, Strass, gemarkt HC

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Asiatischer Masken-Pelzclip,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012