Čís. položky 7200 +

Anrichte,

um 1920/25, Eichenholz und eichefurniert, braun gebeizt, mattiert, vier Türen, zwei Laden, Messingbeschläge, 94 x 155 x 59 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, ein Schlüssel.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

11.07.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.133,-
Vyvolávací cena:

Anrichte,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.