Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7113 +

Kaiser Franz I. Stephan,

Kaiser Franz I. Stephan, - Letní aukce

Porträt, Öl auf Leinwand, 64 x 50 cm, gerahmt, 18. Jh., restauriert, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Kaiser Franz I. Stephan,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012