Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Eugene Louis Boudin

Eugene Louis Boudin - Sommerauktion

(1824-1898) zugeschrieben/attributed Frauen am Strand, betitelt und datiert Trouville (18)70, Aquarell auf Papier, 15 x 23 cm, Passep., o. R.,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eugene Louis Boudin

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012