Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Paul Kaspar *

Paul Kaspar * - Letní aukce

(Wien 1891-1953) "Sulzbachtal, Güssingerhütte, Preiherren Spitze", zwei Blatt, verso betitelt, Aquarell auf Papier, jeweils 17 x 18 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (2),(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paul Kaspar *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012