Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Carl Eduard Onken

Carl Eduard Onken - Letní aukce

(Jever 1846-1934 Wien) Bergsee, signiert C Onken, Öl auf Karton, 25 x 32 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carl Eduard Onken

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012