Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Imre Revesz

Imre Revesz - Sommerauktion

(Ujhely 1859-1945 Budapest) Bildnis einer Orientalin, signiert Revesz Imre, Öl auf Leinwand, 64,5 x 26,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Imre Revesz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07. - 11.07.2012