Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Ingrid Opitz-Axterer,

Ingrid Opitz-Axterer, - Um?ní a starožitnosti

Beuthen, Polen 1941 geb. "ohne Titel" 2 Studien, Öl auf Leinen, unsigniert, 100 x 20 cm. gerahmt, fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Ingrid Opitz-Axterer,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.07. - 25.07.2012