Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

10 Kupferstiche von L. Flameng

10 Kupferstiche von L. Flameng - Kunst, Antiquitäten und Möbel

nach Gemälden von Louis Leloir je 14 x 10 cm. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.06. - 11.07.2012