Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001 V

Künstler Ende 20. Jh. Phantastische Landschaft Öl auf Holzplatte,

Künstler Ende 20. Jh. Phantastische Landschaft Öl auf Holzplatte, - Um?ní a starožitnosti

bezeichnet Wöhrer, 64 x 129, fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 30.06. - 11.07.2012