Čís. položky 110-020407/0027

Runder Klapptisch,

Runder Klapptisch, - Umění a starožitnosti

1 Hälfte 20. JH., 3 - passiges grün nachlackiertes Eisenstabgestell mit Blechplatte, H: 69 cm, D: 50 cm, Altersspuren

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

06.09.2017 - 17:08

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Runder Klapptisch,

+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.09.2017 - 17:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 26.08. - 06.09.2017