Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020611/0001

Künstler Ende 19. Jh.

Flußlandschaft mit Ruderboot Öl auf Leinen, bezeichnet S. B Castiglione ca. 31 x 41,5 cm. resteuriert, etwas krakeliert, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.09.2017 - 17:40

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Künstler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2017 - 17:40
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.08. - 06.09.2017