Wilhelm Trenkler *
(Wien 1877-1964) "Limbergalpe" Öl auf Papier signiert W. Trenkler 1951, ca. 49 x 65,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.09.2017 - 17:48
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Wilhelm Trenkler *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.09.2017 - 17:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.08. - 06.09.2017 |