Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020773/0018

Künstler 20. Jh.

Seeschlacht, Öl auf Leinen, bezeichnet J. Clark 49 x 59 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.09.2017 - 17:51

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.09.2017 - 17:51
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.08. - 06.09.2017