Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7094

Reh mit Rehkitz

,Fa. Goldscheider, Wien um 1938, Keramik, farbig staffiert, Unterseite gemarkt, Höhe 31,5 cm ,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

20.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Reh mit Rehkitz

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 20.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.04. - 20.04.2010