Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7093

Konvolut Ornamente

, 7 Stück, Blumen, Früchte, Ornamente, Holz geschnitzt, vergoldet, 7 - 25 cm , 18./19. Jh., Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

20.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Konvolut Ornamente

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder & Antiquitäten
Datum: 20.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.04. - 20.04.2010