Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Kerzenständer im Barockstil, 20. Jhdt

. Holz geschnitzt, 2-kerzig, gold- und silbergefasst, Höhe 32 cm , beschädigt, Leimstellen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.04.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 29.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 29.04.2010