Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Österreichische Schule, 17. Jhdt

. "Hl. Margarethe mit dem Drachen" Öl auf Leinwand, doubliert, 30,5 x 21,5 cm , restauriert, gerahmt Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 29.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.04. - 29.04.2010