Čís. položky 9999

Wandspiegel

in Rokokostil, geschnitzter Holzrahmen, vergoldet und bronziert, ca. 60 x 42 cm, Fassungetwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

28.04.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Wandspiegel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.04.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.04. - 28.04.2010

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.