Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Jan Kamenicky, 20. Jahrhundert

Die Teppichverkäufer, signiert J. Kamenicky, Öl auf Platte, 50 x 44,5 cm , gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.10.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinkunst, Bilder Varia
Datum: 12.10.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.10. - 12.10.2009