Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

Fritz Rocca-Humpoletz

(Wien 1894-1971) Im Stadtpark, signiert und datiert Fritz Rocca H. 1946, Aquarell auf Papier, 37 x 50 cm , Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

12.10.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Fritz Rocca-Humpoletz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinkunst, Bilder Varia
Datum: 12.10.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.10. - 12.10.2009