Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1011

Emmerich Kirall

(Mährisch Schönberg 1875-1939 Wien) Grinzing, betitelt, gerastert, Aquarell und Bleistift auf Papier, 23 x 16 cm , o. R., beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Emmerich Kirall

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinkunst, Bilder Varia
Datum: 06.10.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.10. - 06.10.2009