Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Wiener Tablett

Silber, rechteckig fassoniert, durchbrochen gearbeitet, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

06.10.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Tablett

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinkunst, Bilder Varia
Datum: 06.10.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.10. - 06.10.2009