Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 122

Hugo Wulz

(Villach 1937-2000), 2 weibliche liegende Akte, signiert Hugo Wulz, Bleistiftzeichnung auf Papier, 49 X 64 cm , gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hugo Wulz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Klagenfurt: Schmuck, Bilder, Möbel, Varia
Datum: 16.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 11.09. - 16.09.2009