Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 4

Künstler um 1900,

Ansicht eines Bürgerhauses mit Vorgarten, signiert Grünfeld 1907, AQuarell, 19,5 x 28,5 cm , in Passepartout, verglast, gerahmt

02.09.2009 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Wr. Neustadt: Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.09.2009 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 22.08. - 01.09.2009