Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Anton Altmann d. J.

(Wien 1808-1871) Blick auf Stift Raigern in Mähren, signiert und datiert A. Altmann Stift Raigern 1854, Aquarell auf Karton, 33 x 27 cm , oben angerandet, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

29.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Anton Altmann d. J.

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinkunst, Bilder Varia
Datum: 29.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.09. - 29.09.2009