Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Fritz SCHNEIDER *

(Österreich, Mitte 20. Jhdt.) "Motiv bei Schörfling am Attersee" unten links signiert und datiert: Fritz Schneider '43, Öl auf Leinwand, ca. 52 x 43 cm , Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.09.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Fritz SCHNEIDER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 17.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.09. - 17.09.2009