Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Matthäus MERIAN

(Basel 1593 - 1650 Schwalbach)"Prospect der Vestung und Belagerung Philipsburg." Radierung aus "Theatrum Europaeum", Frankfurt 1682, ca. 26 x 37 cm , Klebebandflecken, Passepartout, verglast, gerahmt (Rahmen mit Silberauflage), ca. 43 x 48 cm

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

10.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Matthäus MERIAN

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 10.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.09. - 10.09.2009