Čís. položky 7113

Hugo Schreyrer

"Landschaft", Öl auf Karton, ca. 32 x 42 cm , gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

07.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Hugo Schreyrer

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce:
Datum: 07.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 07.09.2009