Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7107

Wandspiegel,

zweite Hälfte 19. Jahrhundert, goldgefasster, masseverzierter Rahmen, facettiert geschliffene Spiegeleinlage, 84 x 69 cm , Altersspuren.

07.09.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wandspiegel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Möbel
Datum: 07.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.09. - 07.09.2009