Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Barocke Zeitschrift

: "Etwas von gelehrten Rostockschen Sachen für gute Freunde, Andres Jahr 1837", Rostock, Warningek, 834 Seiten und 8 Blatt Register, Halbledereinband, teils beschädigt, Inneres gut erhalten

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

03.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Barocke Zeitschrift

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 03.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 03.09.2009