Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Isabella MIKULICZ-BREYER

(Prag 1887 - 1973 Wien) "Stillleben mit Blumenvase und Madonna" links unten signiert: I. Mikulicz, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 65 cm , Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Isabella MIKULICZ-BREYER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 03.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 03.09.2009