Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hildegard HERGET

(Remscheid 1930 - 1981 Salzburg) "Menschenpyramide" unten rechts signiert und datiert, kolorierter Holzschnitt auf Bütten, ca. 30 x 21 cm , verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hildegard HERGET

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 03.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 03.09.2009