Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Österreich, 2. Hälfte 20. Jhdt

. "Mautern mit Pfarrkirche St. Markus" unten links undeutlich signiert und datiert: 1975, Aquarell auf Papier, ca. 54 x 56 cm , Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 03.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.08. - 03.09.2009