Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907 #

Fritz Rocca Humpoletz

Fritz Rocca Humpoletz - Möbel, Antiquitäten, Bilder

Im Stadtpark, signiert u. datiert Fritz Rocca - H. 1961, Mischtechnik auf Papier, 34 x 49 cm , Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.08.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Fritz Rocca Humpoletz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Möbel, Antiquitäten, Bilder
Datum: 26.08.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2009