Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

J. A. Storr

(tätig in Wien um 1840) Kaserne in Wien, signiert JA Storr, Aquarell auf Papier, 23x 19 cm , Passep., gerahmt, fleckig, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.08.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

J. A. Storr

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Möbel, Antiquitäten, Bilder
Datum: 26.08.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.08. - 26.08.2009