Čís. položky 12

Waltraud Scherer

(Storkow/ Mark1940), Gemüsestand, Öl auf Leinwand, Spachteltechnik, 60 x 40 cm , gerahmt

14.10.2009 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Waltraud Scherer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: WR. NEUSTADT - Kunst und Antiquitäten
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.10.2009 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 30.09. - 14.10.2009