Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Adolf Obermüllner

Adolf Obermüllner - WR. NEUSTADT - Kunst und Antiquitäten

(Wels 18331898 Wien), Gebirgslandschaft mit See, signiert A. Obermüllner, Öl auf Leinwand, doubliert, 41 x 51 cm , beschädigt

14.10.2009 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:

Adolf Obermüllner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: WR. NEUSTADT - Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.10.2009 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 30.09. - 14.10.2009