Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 4

Künstler 18./19.

Kreuzigungs-szene, Johannes, Maria und Magdalena, Öl auf Leinwand, 110 x 60 cm , gerahmt

14.10.2009 - 16:00

Vyvolávací cena:

Künstler 18./19.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: WR. NEUSTADT - Kunst und Antiquitäten
Datum: 14.10.2009 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 30.09. - 14.10.2009