Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034938/0001

Julius Schmischke

(Brasilien 1890-1945) Stillleben mit Gladiolen, signiert und datiert: Jul. Schmischke 1942, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 65 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.09.2017 - 15:08

Vyvolávací cena:

Julius Schmischke

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 07.09.2017 - 15:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.09. - 07.09.2017