Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 344 #

Hermann KREMSMAYER *

(Salzburg 1957 geb.) "Lichtblick - 2005" Rückseite signiert: Hermann Kremsmayer, Öl auf Leinwand, ca. 89 x 62 cm , Holzrahmen Ruf 300,-

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.10.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.168,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-

Hermann KREMSMAYER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: SALZBURG - Bilder und Grafiken - Ende 19./20. Jhdt.
Datum: 07.10.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.09. - 07.10.2009

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)