Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 227

Peter SCHWALT

Peter SCHWALT - SALZBURG - Bilder und Grafiken - Ende 19./20. Jhdt.

(Tramin 1872 geb., war tätig in Innsbruck) "Bergsee" unsigniert, Öl auf Karton, ca. 22,5 x 18 cm , gerahmt Ruf 200,-

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.10.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 360,- do EUR 450,-

Peter SCHWALT

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: SALZBURG - Bilder und Grafiken - Ende 19./20. Jhdt.
Datum: 07.10.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.09. - 07.10.2009