Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034795/0001

Daniela Paulus *

(Bad Gastein 1962 geb.) Wild woman, rückseitig signiert und datiert, oben rechts: D. Paulus 2010, Eitempera auf Leinwand, ca. 50 x 50 cm, ungerahmt, 1 Künstlerkatalog

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.09.2017 - 15:42

Vyvolávací cena:

Daniela Paulus *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2017 - 15:42
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.09. - 07.09.2017