Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034637/0023

Unbekannt, Österreichisch, 2. Drittel 19. Jhdt.

Unbekannt, Österreichisch, 2. Drittel 19. Jhdt. - Klenoty, umění a starožitnosti

Der Tod des Hl. Josef mit Christus und der Hl. Maria, datiert unten rechts: 1836, Öl auf Leinwand, ca. 44 x 33 cm, Krakelee, Druckstelle, alter Rahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.09.2017 - 15:46

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 07.09.2017 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.09. - 07.09.2017