Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Künstler, um 1900

Zwei Edelmänner, Öl auf Glasplatte, je ca. 23 x 14 cm , krakeliert, leicht beschädigt, gerahmt, (2), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.09.2009 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 23.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.09. - 23.09.2009