Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Ladislaus Eugen Petrovits

(Wien 1839-1907) Blick auf Kladno bei Prag, betitelt, signiert LE Petrovits, Aquarell auf Papier, 7 x 10 cm , Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Ladislaus Eugen Petrovits

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 16.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 16.09.2009