Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Adolf Kaufmann

(Holleschau 1848-1916 Wien) Rast am Weiher, signiert mit dem Pseudonym J. Rollin, Öl auf Leinwand, 69 x 55,5 cm , gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Adolf Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 16.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 16.09.2009