Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

H. Gasparan, 20. Jahrhundert

Rückkehr von der Jagd, signiert H. Gasparan nach J. L. Gerome, Öl auf Metall, 33 x 26 cm , gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.09.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

H. Gasparan, 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 16.09.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 16.09.2009