Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Ernst Fuchs *

(Wien 1930 geb.) "Die Tore von Gaza", 1962, Radierung, handsigniert Ernst Fuchs, aus dem Zyklus Samson, Plattengröße 31,5 x 24,7 cm , Blattgröße 41,2 x 33 cm , Passep., Weis 73 II d, (Wa)

Expert: Doris Wagner

08.09.2009 - 17:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Ernst Fuchs *

Expert: Doris Wagner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 08.09.2009 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.09. - 08.09.2009