Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923 geb.) Weiblicher Halbakt, Offset Lithographie, handsigniert Staudacher, Nr. 17 von 17 numerierten Abzügen, 64 x 48 cm , (M)

Expert: Dr. Monika Meindl

08.09.2009 - 17:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Staudacher *

Expert: Dr. Monika Meindl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 08.09.2009 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.09. - 08.09.2009